Për t’ia dëshmuar kritikëve, çifti i njohur publikojnë video se si puthen

By

Shawn Mendes dhe Camila Cabello postuan një video në Instagram herët në mëngjes të enjten pasi me shaka qëlluan kritikët e mediave sociale me qëllim që t’u tregonin fansave “si ne me të vërtetë puthemi”.

“Ne pamë në Twitter që ju djema thoni gjëra në lidhje me mënyrën se si puthemi dhe si duket e çuditshme. Si ne puthemi si peshq, ”Mendes, këngëtari 21-vjeçar kanadez, i tregon kamerës në një klip të postuar në Instagramin e tij.

“Këto fjalë na lënduan ndjenjat,” Cabello thotë.

“Ne thjesht duam t’ju tregojmë të gjithëve se si puthemi me të vërtetë,” përfundon Mendes.

Artikuj të ngjashëm