Era Istrefi publikon këngën e re, klipi diçka që s’e keni parë kurrë (VIDEO)

By

Me një veshje në të cilën ngjanë si një vajzë e ardhur nga një planet tjetër e me lëvizje të bukura, këngëtarja Era Istrefi ka publikuar klipin e ri.

Istrefi kësaj here ka bashkëpunuar me artistin nga Jamaica Koshens.

Këngëtarja ka lansuar dy klipe që nga bashkëpunimi i saj me Will Smith dhe Nicky Jam, për këngën Live it Up që ishte himni i kampionatit Botëror të Futbollit këtë vit.

“Prisoner” dhe tani “Oh God”, janë dy këngët e fundit të Era Istrefit, që pa dyshim janë të kalibrit botëror dhe me gjasë do të kenë shumë sukses. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm