Është tipike e Bes Kallakut t’i uronte kështu përvjetorin Xhensilës

By

Më 1 shtator të vitit 2017, çifti shumë i dashur për publikun Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, kurorëzuan dashurinë me martesë.

Dasmën madhështore e kanë organizuar në Pallatin Presidencial në Tiranë. Të pranishëm në dasmën e tyre ishin shumë të njohur nga industria e muzikës dhe televizionit.

Sot cifti shënojnë 3 vjetorin e martesës, me ç’rast Besi i uroi edhe më një postim në llogarinë e tij në Instagram.

“Urime 3 vjetorin e marteses o jet”, shkruan nën një foto ku shihet Besi në elementin e tij prej një komediani – duke puthur një nga statujat e vendosura.

Tipike e Bes Kallakut apo jo?

Në anën tjetër, Xhensila ndau disa foto nga albumi i dasmës në llogarinë e saj në Instagram. /Prive.al

View this post on Instagram

01.09.2017 🥂 #3yearsofjoyandlove @bes_kallaku

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Artikuj të ngjashëm