Enca prezanton të ëmën, a ngjajnë ato? (FOTO)

By

Enca Haxhia, është emri që shumë shpejt bëri famë në audiencën shqiptare.

Publiku ka dëgjuar nga ajo plot këngë, mirëpo fokusi më i madh bie në pamjen atraktive të saj.

Ndonëse shpesh kritikohet nga fansat e vet e edhe nga faqe të rrjeteve sociale për kilogramët e tepërt, ajo nuk e qan kokën për këtë punë duke vazhduar të sjellë këngë e videoklipe të reja.

Enca edhe pse merr komente mbi pamjen që përbëhet nga disa kilogramë më shumë, me padyshim është një vajzë e bukur.

Por kujt prej prindërve të saj i ka ngjarë ajo?

Në fotografinë e publikuar në profilin e vet në instagram, përkatësisht në Instastory, Enca ka prezantuar nënën e saj, dhe aty vërehen disa ngjashmëri në mes nënës e të bijës. /Prive.al/

Cili është mendimi juaj? 

 

Artikuj të ngjashëm