Ide gjeniale: Dhurata që mori Leonita Lekaj nga të motrat është shumë e bukur (FOTO)

By

Shpesh për ne gjërat materiale kanë shumë vlerë dhe ua veshim vet një rëndësi të madhe, të panevojshme.

Kështu harrojmë se sa shumë më shumë vlerë kanë gjërat shpirtërore, si për shembull dhurata që ka marrë gruaja e futbollistit Granit Xhaka, Leonita, nga motrat e saja.

Dy motrat e Leonitës, kanë përgatitur një libër ku rrëfehet jeta e çiftit përmes fotografive e po ashtu, disa artikujve të gazetave zvicerane të shkruara për ta.

Gruaja e sulmuesit të Arsenalit, këtë libër kujtimesh e ka publikuar në Instagram, duke i falënderuar të motrat për një mund kaq të madh që të gjitha ato detaje të mblidhen në një vend.

Aty shihen fotografi të çiftit, artikuj të prerë gazetar, momente nga fejesa e paraqitjet e para të Leonitës në tribinat e fushave të futbollit si e dashura e Xhakës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm