Të reja mes Mozzik dhe Loredanës? Fansat pikasin këtë detaj

By

Kur të gjithë pushuan së përmenduri raportin Mozzik – Loredana, një befasi është pikasur nga fansat së fundmi.

Dy artistët që pas ndarjes hoqën njëri-tjetrin nga të gjitha rrjetet sociale dhe fshinë fotot e përbashkëta, një gjë po i bashkon së fundmi.

Ai është rrjeti social TikTok.

Ndjekësit kanë arritur të pikasin se Loredana ndjek Mozzik së fundmi në TikTok.

Kjo është habia e dytë në pak ditë, pas asaj të rregullimit të raporteve të Loredanës me zonjën Petra, zviceranen që e akuzoi për përvetësim të qindra mijëra frangave.

2020, kur do ndalosh së na befasuari? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm