I thotë të gjitha vetë Faton Shoshi! Menaxheri zbulon relacionin me Erën

By

Është një prej menaxherëve më të suksesshëm shqiptar.

Emri dhe puna e Faton Shoshit lidhet me suksesin e disa prej artistëve më me emër në estradën shqiptare.

E për të folur mbi punën në menaxhment dhe jo vetëm, ai ishte i ftuar sonte në Prive.

Mes tjerash, Fatoni shpalosi gjithçka për relacionin me Era Istrefin.

Ndiqeni të plotë më poshtë rrëfimin.

Artikuj të ngjashëm