Lyrical Son definitivisht burri më i dashuruar i estradës (FOTO)

By

I kemi dhënë epitetin si burri më i dashuruar në estradë dhe ai po që është një i tillë.

Reperi kosovar Lyrical Son dhe gruaja e tij Gresa, janë një çift tejet i lumtur dhe kanë një familje harmonike.

Pavarësisht se ai është një reper, e këta të fundit njihen si “bad boys”, Lyrical Son e ka bërë totalisht diferencën në mes familjes dhe karrierës muzikore, duke i dhënë asaj të parës më shumë rëndësi gjithmonë.

Nga pushimet me familjen në Turqi, ai ka publikuar një fotografi me gruan e tij  ku duken si dy zogj në ditët e para të dashurisë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm