DJ me famë botërore ‘ngacmon’ Marina Vjollcën – ndjekësit i vërsulen

By

Një postimi moderatores, Marina Vjollca në Instagram, ka tërhequr vëmendjen e DJ me famë botërore.

Nën postim DJ Snake i komenti një emoji, dhe nuk vonoi shumë që ndjekësit t’i vërsuleshin që t’ia bënin me dije, se moderatorja bukuroshe është e martuar.

Kështu, ai ka shprehur pëlqimin e tij për fotot e Marinës, e cila nuk i ka kthyer një përgjigje.

Nuk dihet si mund ta ketë pritur dhe bashkëshorti i saj, Getoar Selimi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm