Oficeri policor bën një gabim trashanik në gjobën që i vuri Megi Pojanit

By

Megi Pojani sot gjatë ditës hyri në Instagram për të ndarë me ndjekësit e saj një detaj jo fort të këndshëm të ditës që ajo po kalon.

Blogerja e dashur dhe shumë e ndjekur në rrjete sociale ndau një gjobë që i kishte vendosur policia. Si për të shprehut frustrimin e saj ajo e kishte puthur letrën e gjobën duke lënë buzëkuqin.

Mirëpo një ndjekës i saj symprehtë e vuri re një detaj të vockël të asaj gjobe. Zyrtari policor ka vënë datën gabim duke e shkruar vitit 2024.

Ndjkësi madje i shkroi duke i thënë se nuk është e vlefshme për shkak të këtij lëshimi.

Shihni më poshtë postimin e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm