Dhuratën e madhe të ditëlindjes, Sinani ia bëri Andrrës tek sot (FOTO)

By

Pak ditë më parë bukuroshja Andrra Destani festoi ditëlindjen.

Shumë urime e lule erdhën në adresë të saj por duket se kur jemi tek dhuratat, gjërat nuk kanë mbaruar me kaq!

Ndonëse disa ditë me vonesë, ka qenë Sinani ai që ka zbuluar surprizën e madhe.

Një udhëtim i ëndrrave drejt Singaporit duket të ketë qenë gjetja e këngëtarit për personin e zemrës me rastin e ditëlindjes.

Pak minuta më parë, dyshja kanë marrë rrugë drejt destinacionit fasionues aziatik teksa neve s’na mbetet gjë tjetër pos t’iu urojmë udhëtim të rehatshëm dhe një pushim fantastik! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm