I fejuari i Rita Orës ndërpret intervistën kur pyetet për këngëtaren

By

Aktori-regjisor Taika Waititi përfundoi një intervistë me Philip Schofield pasi prezantuesi i This Morning e pyeti për marrëdhënien e tij me Rita Orën.

Duke u paraqitur në shfaqje së bashku me Chris Evans për të promovuar Lightyear, Schofield u zhvendos për të pyetur aktorin dhe regjisorin për të dashurën e tij yll pop.

Në fund të intervistës, Schofield tha: “Epo, ne e kemi uruar Chris për ditëlindjen e tij … kështu që Taika ka këmbanat e dasmës?”

Schofield me sa duket po i referohej thashethemeve në The Sun se Waititi dhe Ora janë fejuar.

Regjisori e ndërpreu shpejt: “Mund të më përgëzoni! Është në gusht! Le të flasim për ditëlindjen time!”

Waititi më pas nxori kufjen e tij dhe e hodhi dhe tha: “Çfarë? Më falni, s’po ju dëgjoj! Humbi sinjali!”

Schofield u përgjigj duke thënë: “A nuk do të pyes për Ritën?” Dhe bashkë-prezantuesja Holly Willoughby tha: “Unë mendoj se ai nuk mund të na dëgjojë!” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm