PREMIERË: Ledri e Buta publikojnë ‘Mbi re’

By

Dy reperët e ‘Nesër Music’, Ledri Vula dhe Buta sapo kanë publikuar projektin e tyre të parë të përbashkët ‘Mbi re’.

Ndiqeni të plotë më poshtë

Artikuj të ngjashëm