I erdhi koha Ronelës, këngëtarja sapo bëri një njoftim (FOTO)

By

Edhe pak orë pritet të publikohet videoklipi i paralajmëruar tash e një kohë nga Ronela Hajati.

Projekti i finalizuar lansohet sot rreth orës 17:00, të paktën kështu ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes postimeve në rrjetet sociale.

Bashkë me fotografinë (pjesë e klipit), Ronela shfrytëzoi rastin t’a falënderonte ekipin me të cilin ka punuar dhe fansat për mbështetjen.

Kjo këngë e artistes, pason “Diamanta” që e solli në bashkëpunim me Young Zerkën.

Artikuj të ngjashëm