“Lujmi krejt”: Adrian Gaxha dhe Onat sjellin remix-in e shumë pritur, klipi super qesharak!

By

Një regji fantastike e klipit të ri të Adrian Gaxhës dhe reperit të Baba Stars Onat. Klipi është tejet origjinal, që përshinë personazhe me aftësi për të të bërë të qeshësh.

Dyshja e famshme kanë sjellë të ribërë këngën e famshme “Lujmi, lujmi”, e cila nuk ka dasmë në të cilën nuk është kënduar.

Reperi Onat dhe Gaxha, në klip luajnë rolin e këngëtarëve të dasmave, derisa këndojnë njërën ndër këngët më të kërkuara në ahengjet shqiptare. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm