Ky është raporti i Adrian Gaxhës me Florianin pas prishjes së kontratës!

By

Floriani është djaloshi simpatik që e bëri të famshëm Adrian Gaxha me këngën “Ngjyra e Kuqe” dhe ai ende i është mirënjohës për mundësinë që iu dha.

Ndonëse atij kontrata i skadoi në dhjetor të vitit të kaluar, Floriani ka respekt të madh për Gaxhën dhe raportet e tyre janë shumë të mira.

Këtë e dëshmon fakti që Floriani e ka ripostuar në profilin e tij në Instagram këngën e re të Gaxhës, “Lujmi krejt”, të cilën këngëtari e publikoi në bashkëpunim me reperin Onat.

Postimin e Florianit e ka pëlqyer Gaxha, i cili e ka quajtur edhe ‘alltan’, Florianin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm