Këngëtarja shqiptare hap muhabetin e virgjërisë, ndjekësit shpërthejnë me komente

By

Ditë më parë u bë lajm mediatik fakti që ajon ishte pyetur disa herë nga ndjekësit e saj në Instagram, nëse ishte e virgjër apo jo.

Dhe Rovena Stefa e mori me sportivitet këtë çështje dhe e ka rikthyer këtë temë diskutimi në profilin e saj në Instagram, duke shtruar pyetjen:

“A dukem e virgjër”, pyetje së cilës ia ka bashkangjitur një fotografi të sajën tejet provokative.

Më pas në adresë të sajën kanë shkuar shumë përgjigje e nga më të ndryshmet, e madje nga të tilla me gjuhë eksplicite. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm