Capital T sot do të ngritë temperaturat me një super “Braziliane”

By

Capital T ka gati një projekt të ri muzikor, e për të gjithë ju fansat që klikuat me një frymë, mjafton të prisni edhe pak orë, sepse videoklipi i ri vjen sot.

Kënga e re vjen nga pjesa e dytë e albumit të ri të artistit që mban titullin “Skulpture”.

Artisti sapo ndau lajmin se sot publikohet projekti i ri muzikor në ora 19:00, dhe fansat nuk kanë se si të jenë më të emocionuar.

“ Sot ne oren 19:00, ju prezantoj nje super “Braziliane””, shkruan ai. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm