Ndiqni pamjet e para të klipit të ri të Anxhelinës

By

Një muaj pas këngës “Precious”, Anxhelina Hadërgjonaj së shpejti sjellë projektin e ri me titull “No Drama”.

Këtë e ka zbuluar vet këngëtarja përmes rrjeteve sociale ku së fundmi ka ndarë me ndjekësit edhe pak pamje nga klipi.

Ky projekt publikohet më 29 të këtij muaji dhe deri atëherë ndiqni pak pamje në postimin e mëposhtëm./Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina)

Artikuj të ngjashëm