I çmendur pas Selena Gomez, 68 vjecari Murray bën deklaratën më qesharake

By

Bill Murray, aktori i famshëm amerikan ka thënë për mediat se e kishte gjykuar gabim aktoren e këngëtaren Selena Gomez para se ta njihte personalisht.

Ai së fundmi ka punuar me të në filmin The Dead Don’t Die, ndërsa ka thënë se ka nisur t’i pëlqejë shumë aktorja.

Image result for selena gomez bill murray

“U mësova ta pëlqeja”, ka thënë 68 vjeçari për revistën People. “Ajo më doli të ishte ndryshe nga që e mendoja. Më pëlqen shumë”, ka thënë Murray.

“Nëse do të ishte nëna ime gjallë, do ta qoja në shtëpi dhe do i thoja, “nënë, dua që ta takosh Selenën”, ka thënë me shaka Murray. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm