Kujt i dhuroi veturë të re Afërdita Dreshaj ? (FOTO)

By

Ditë më parë morrëm lajmin se këngëtarja dhe modelja që tashmë po jeton në Miami pranë të dashurit të saj, verës do rikthehet në kosovë dhe atë për projekte të reja muzikore.

Në rrjetin social snapchat, Afërdita ka uruar nënën e saj për veturën e re teksa është përkujdesur edhe të tregoj llojin e saj.

Nuk dijmë nëse vetura është dhuratë nga e bija apo mamaja e saj e ka blerë vet atë../PRIVE.AL/
3e00854e48bf2b0539fdfe53ff5b5e601eb56444c13d7f76597b579592f7e67b

7572b8be60b1799a26aa86c36978a0540a3db11fde6752a39bdd2a180bbb54d1

Artikuj të ngjashëm