Humbja e familjarit: Këngëtari i njohur ndjen mall për të

By

Këngëtari i njohur, Besart Halimi , kohëve të fundit ka rritur mjaft shumë ritmin sa i përket rrjeteve sociale duek u shndërruar në një përdorues mjaft të madh të tyre.

Profili i Besartit në vete mbart një llojllojshmëri gjërash duke filluar nga profesioni, aktivitetet e lira si dhe jeta private.

E kësaj të fundit sot i’u kushtua edhe një postim.

Halimi kohë më parë kishte humbur dajën e tij të cilin tashmë zgjodhi t’a përkujtojë përmes një postimi në Instagram. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm