Guerili i Gold AG bëhet me nënshtetësi shqiptare

By

Këto ditë reperi kishte udhëtuar drejt Shqipërisë së bashku me djalin dhe bashkëshorten e tij Ermira Shkodrën.

Duke na ndarë edhe disa fotografi nga vendi, familja po shijonte në maksimum kohën bashkë.

Ndërkaq sot me anë të një postimi në Facebook, Ariani njoftoi se vogëlushi i tij ka marrë pasaportën shqiptare. /Prive.al

Jam gjaku i ri, i kombit ma t’vjetër ❤️

E gëzofsh shtetësinë shqiptare djali jem 🇦🇱

Posted by Arian Agushi on Wednesday, January 27, 2021

 

Artikuj të ngjashëm