Pas ndarjes, Loredana filmon Mozzikun nga afër (FOTO)

By

U bë më shumë se një muaj që kur Loredana dhe Mozziku kanë nxitur thashetheme për ndarje deri në konfirmimin e vet reperes në Instagram para disa javëve.

Artistja e njohur në Gjermani dhe Zvicër, pas ndarjes ka filmuar ish burrin e saj me të cilin ndan vajzën Hanën.

Në instastory, Loredana ka postuar diskun në foto me Mozzikun, të cilin çifti e ka pranuar pas suksesit të tyre në bashkëpunime.

Nuk dihet ende marrëdhënia e tyre pas ndarjes, megjithatë Mozzik në emisionin NIN në Klan Kosova tha se do të jetë gjithmonë afër Hanës dhe njësoj është shprehur Loredana në intervista gjermane./Prive.al

Artikuj të ngjashëm