Stine paralajmëron shumë gjëra në të njëjtën kohë… (VIDEO)

By

Stine ka paralajmëruar shumë gjëra të reja rreth planeve të tij për të ardhmen e afërt.

Këngëtari i cili publikoi mbrëmë një projekt të ri me Fatlume Popovci, e ka gati edhe një këngë e cila do të publikohet më 23 të këtij muaji.

Përveç kësaj, ai ka njoftuar se do të sjellë edhe një album pa dhënë detaje të hollësishme.

Megjithatë, rëndësi ka që artisti është ‘ringjallur’ në muzikë dhe këtë vit paskemi të reja nga ai./Prive.al

Artikuj të ngjashëm