Humbi dhjetë kilogramë! Këtë burrë të famshëm mezi do e njihni

By

Producenti i famshëm britanik, njëri ndër figurat më eminente të “America’s Got Talent”, shou talentësh që ka marrë vëmendjen e fjithë botës për një kohë të gjatë, ka ndryshuar goxha shumë pamjen e tij.

Image result for simon cowell weight loss

Simon Cowell, ka debutuar me figurën e tij më të hollë!

Gjyqtari ka shfaqur figurën e tij të transformuar gjatë një mbrëmjeje në Hollywood ndërsa këtë ndryshim e ka bërë pas sugjerimeve të doktorit të tij në fillim të këtij viti.

SIMON ENDE PA HUMBUR PESHE

Image result for simon cowell

“U vizitova tek doktori dhe më tha se nuk mund të ha mish të kuq, sheqer, bukë e as gluten”, kishte thënë Simon në një intervistë gjatë muajit mars.

Ndërsa nga kjo dietë strikte, Simon ka thënë se tashmë ka humbur mbi 10-të kilogramë dhe po, po duket mjaft mirë!

Image result for simon cowell weight loss

 

Artikuj të ngjashëm