Supermodelja e njohur i del në mbrojtje Bebe Rexhës

By

Bebe Rexha tregoi të hënën figurën e saj mahnitëse në Instagram pasi një ekzekutiv i industrisë së muzikës u ankua se ajo ishte shumë e vjetër për të postuar foto seksi.

Tani supermodelja Tyra Banks i ka dalë në mbrojtjen e këngëtares 29 vjeçare, duke e quajtur atë ‘seksi dhe mahnitëse’ ndërsa diskutoi për postimin e Bebes.

“Unë mendoj se ajo është më seksi. Oh Zoti im. Kur e shihni në Instagram, i shihni fotografitë e saj? Më pëlqen “Dua të dukem si ty”, ai trup. Fytyra e saj! Ajo është mahnitëse” ka shkruar Banks.

Ajo shtoi se personat që komentojnë moshën e të tjerëve e bëjnë këtë ngase ndjehen të pasigurt tek veja e tyre.

View this post on Instagram

I recently had a MALE music executive tell me that I was getting too old and that my brand was “confusing.” Because… I’m a songwriter and I post sexy pics on my Instagram and that’s not what female songwriters are suppose to do, especially for my age. I’m 29. I’m fed up with being put in a box. I make my own rules. I’m tired of women getting labeled as “hags” when they get old and guys get labeled as sexy with age. Anyways, I’m turning 30 on August 30 and you know what, I’m not running away from it. I’m not gonna lie about my age or sing songs that I feel will sell better because they sound “younger.” I’m gonna celebrate my age because you know what, I’m wiser, I’m stronger and TRUST ME I’m a much better lover than I was 10 years ago.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Delighted: The supermodel, 45, gushed: 'When you watch her on Instagram, do you see her pictures? I’m like "I want to look like you"

Artikuj të ngjashëm