Aktori i “Twilight” po martohet dhe do të ketë të njëjtin emër dhe mbiemër me gruan

By

Taylor Lautner i Twilight ka zbuluar se e fejuara e tij, Taylor Dome do të marrë mbiemrin e aktorit kur të martohen – duke e bërë edhe emrin e saj Taylor Lautner.

Pavarësisht se disa çifte bëhen kreativ me mbiemrat e tyre – çifti i dashur po i përmbahet traditës.

Në një intervistë të fundit në The Kelly Clarkson Show, Taylor, 30 vjeç, bëri shaka se si do të kenë të njëjtin emër pasi të martohen.

Pasi ndau detaje rreth fejesës në vitin 2018, ai zbuloi se si do ta trajtojnë situatën.

‘E pyeta a të pëlqen ky mbiemër? Sepse ne kemi tashmë një emër. Kështu që do të jetë tepër e komplikuar,” i tha ai prezantueses dhe ish-fitueses së American Idol Kelly.

‘Ne do të jemi literalisht i njëjti person”.

“Ne e mbajmë atë super të thjeshtë ose super të komplikuar,” i tha aktori Kelly, përpara se të pranonte se “shumë njerëz” përdorin “Taylor djal” ose “Taylor vajzë” kur përpiqen të shmangin konfuzionin kur i drejtohen çiftit.  /Prive.al

Artikuj të ngjashëm