Video e Sellmës zbulon si duket Genta pa grim

By

I shohim çdo ditë të kuruara në rrjete sociale duke ju afruar imazhit perfekt.

Por, si duken yjet pa grim dhe nën ndriçimin e dritave të forta.

Të paktën për Genta Ismajlin, kuriozitetin e shuajmë nga sot.

Ka qenë grimerja Sellma e cila në një video tutorial me Gentën ka zbuluar se si duket këngëtarja pa grim.

Edhe Genta përtej filtrave dhe grimit duket si çdo njeri tjetër. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm