Humbi babain në ditën kur u bë nënë, Arbenita thyen heshtjen

By

Në ditën kur u bë nënë, Arbenita Ismajli humbi babain.

I ndjeri prej ditësh ishte i shtritë në qendrën COVID-19 të Kumanovës. Ai nuk ia doli në betejë me virusin duke ndërruar jetë dje pasdite, vetmë pak orë pasi Arbenita lindi vajzën.

View this post on Instagram

A post shared by FERO (@ferofera)

Sot në mëngjes, modelja ka bërë reagimin e parë përmes rrjeteve sociale.

Në Instagram, ajo ka ndarë dhimbjen në një shkrim ku shprehet:

“U prehsh në paqe baba. Zoti të bekoftë me një vend në qiell. Gjithmonë do jesh në mendjen time, gjithmonë. Ju lutem të gjithëve, gjithmonë tregoni të dashurve tuaj që i doni dhe gjithmonë përqafojini. Kurrë nuk e dini kur do ikin”

No description available.

Ngushëllime familjes Ismajli! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm