Në ditën kur u bë nënë, Arbenita humb personin e shtrenjtë nga COVID-19

By

Sot u bë i ditur lajmi se Arbenita dhe Fero janë bërë prindër për herë të parë.

Përmes rrjeteve sociale, ata njoftuan për ardhjen në jetë të Ninës, në mëngjes.

View this post on Instagram

A post shared by FERO (@ferofera)

E në po të njëjtën ditë, Arbenita është goditur nga një tragjedi familjare.

Ajo ka humbur babain nga COVID-19.

Lajmin e ka bërë të ditur motra e Arbenitës, përmes një postimi në Facebook.

Prej ditësh, babai i modeles ka qenë në përballje me virusin në qendrat e trajtimit në Maqedoninë e Veriut, aty ku situata epidemiologjike vazhdon të jetë shumë e rëndë.

Ngushëllime familjes! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm