Përtej pritshmërive: Në këngën e re Loredana përfshin Mozzik

By

Loredana pas mesnate ka publikuar edhe këngën e re.

ANGST mban titullin projekti me reflektime personale ku Mozzik është pjesë e klipit dhe tekstit.

Reperja si duket nuk mban inate me reperin duke potencuar në këngë se ai është babai i vajzës së saj, dhe nuk ka asgjë kundër tij.

Artikuj të ngjashëm