Hospitalizohet këngëtari i famshëm

By

 

Këngëtari i “I Want Candy”, Aaron Carter, ndau një fotografi nga spitali të enjten. Ai dukej në gjendje të rëndë në shtrat me një qese IV dhe mjete të tjera mjekësore rreth tij.

View this post on Instagram

Mommas gonna take care of you

A post shared by Aaron Carter (@aaroncarter) on

Carter nuk tha pse është duke u trajtuar, duke vendosur vendndodhjen e tij si Spitali i Ascension Sacred Heart Emerald në plazhin Miramar, Fl., Por vuri në dukje se mamaja e tij, Jane Carter, ishte duke u kujdesur për të.

E! News raportojnë se Aaroni është “i rraskapitur nga një orar i stërholluar dhe i duhet pushim për disa ditë.”

Këngëtari po ashtu ka shumë pak kohë që ka përfunduar qëndrimin e tij me një qendër rehabilitimi dhe se do te qëndronte përkohësisht larg rrjeteve sociale.

Ai gjithashtu postoi, “Jam shumë i  lodhur nga gratë që humbin kohën time. Unë meritoj më shumë.” Është e paqartë kujt i referohet, por ai përfundoi një lidhje gjatë verës me Lina Valentina.

Image result for aaron carter

Por Aaroni ka pasur një vit me të vërtetë të çmendur. Ai ka qenë vazhdimisht në tabloide – për varësinë e tij nga droga, sëmundja mendore, mosmarrëveshja publike me vëllain Nick (të cilin ai e quajti një “përdhunues serial”).

Burimi: People.com

Artikuj të ngjashëm