Enca publikon projektin e shumëpritur (VIDEO)

By

Enca ka publikuar projektin e saj të ri të paralajmëruar javë më parë.

‘Mwah’ quhet kënga e shoqëruar me videoklip të realizuar nga MAX Production.

Gjithçka është realizuar nga Apollo dhe Mixey.

Ky projekt pason ‘Jealous’ që solli muaj më parë dhe pati goxha sukses./Prive.al

Artikuj të ngjashëm