Hiti erdhi: Publikohet ‘Money’ nga Adriani dhe Lindoni

By

Sapo është publikuar në Youtube kënga e shumëpritur e Adrian Gaxhës dhe Lindonit e titulluar ‘Money’.

Ky projekt muzikor si pjesë e Brick Records ka tekst të Bim Bimmës dhe vizuelizim nga Entermedia, produksion ky me të cilin bashkëpunojnë çdo herë dyshja.

Introja me zërin e Lindonit në fillim mund të na duket familjare meqenëse është ndarë me fansat për pak sekonda në hitin e verës “Kalle”.

‘Money’ pritet të jetë hit i 2016-tës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm