Era, live në Shkup tek David Guetta (VIDEO)

By

Era Istrefi, senzacioni kosovar në botë sonte shënon hapin e rradhës të suksesit në karrierë.

Shqiptarja nga Kosova, para mbi 20.000 njerëzve nga gjithë Ballkani në Shkup, pritet të performojë në koncertin e David Guetta, Robin Schulz dhe DJ-ve të tjerë.

Në Arenën Filipi i Dytë, për pak zhvillohet ngjarja më masive e llojit në Republikën e Maqedonisë.

E para një audience të tillë, Era duhet të siguroehet që gjithçka të jetë si duhet. Në një video që ka arritur ta siguroj Prive.al, këngëtarja shihet teksa bën provat e para të interpretimit live.

Artikuj të ngjashëm