Premierë: Dafina Zeqiri – ‘Be a man once’ (Video)

By

Këngëtarja Dafina Zeqiri para pak jave ka publikuar videoklipin ‘Te ti’ e menjëherë pas saj ka filluar punën për projektin e ri.

Ajo para disa dite ka xhiruar videoklipin e këngës ‘Be a man 1nce’ në studion e Arton Humollit me regji të Valon Azirit.

Ky projekt mban vulën muzikore të Rod Nil teksa tekti është shkruar nga Arianit Palaj.

Lirika e kësaj kënge flet për një mashkull që ka ego dhe Dafina ka treguar që është inspirimin e ka gjetur tek femrat të cilat kritikojnë meshkujt.

Videoklipi tashmë është publikuar edhe në youtube./Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=r45geB1Bj3I

Artikuj të ngjashëm