High4Real, priteni sonte

By

Kënga e shumë pritur e reperëve të label’it Baba Stars, do të publikohet sonte.

Getoar Selimi bashkë me Majk, Visar Shalën e Cozman, do të sjellin projektin e përbashkët muzikor që do të mbajë titullin High 4 Real.

Ka kohë që ata kanë paralajmëruar këngën e re, ndërsa data e veçantë është kjo dhe të gjithë fansat e tyre do mund ta dëgjojnë pas pak. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm