Skivi në raporte intime me këngëtare?! (Video)

By

Reperi Skivi është një ndër emrat më të përmendur në shtypin rozë gjatë javëve të fundit. Në qendër të shkrimeve vihet jeta e tij private.

U përfol se ka filluar një lidhje me Samanta Karavella por që e mohuan por sa i përket kësaj ai ka shtuar se këto shkrime mund të trajtonin raportin e tyre si një ‘flirt’ apo ‘po pshtjellin’ por jo lidhje.

Ka mohuar po ashtu se në imazhin e publikuar është Samanta teksa sërish deklaron se nuk ndonjë ndryshim në statusin e tij.

“Sa ma single, qaq ma shumë “lidhje””

Ndërsa ai ka pohuar se ka pasur raporte intime me kolege e madje që nëse kontrollohen telefoni i tij dhe disa këngëtareve mund të zbulohem edhe imazhe eksplicite mes tyre.

Visari në intervistën me gazetarin Artan Telaku nuk e mohon se këto pamje ndonjëherë edhe mund të publikohen./Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm