Albatrit Muqiqi më në fund bashkëpunim me prindërit (VIDEO)

By

“Fotografi” quhet kënga e fundit e Albatrit Muqiqit.

Pas këtij projekti muzikor të realizuar nga Bini Nebihu, këngëtari shqiptar do të bashkëpunojë me prindërit dhe kjo po ndodh për herë të parë.

Albatriti zbuloi disa gjëra të reja dhe foli për karrierën e tij muzikore në një intervistë për Prive të cilën ju mund ta ndiqni në linkun e mëposhtëm./Prive.al

Artikuj të ngjashëm