Heidi Lushtaku dhe Robin Krasniqi ri-ndezim romancën e tyre?

By

Modelja Heidi Lushtaku dhe bokseri Robin Krasniqi bënë bujë në media dhe rrjete sociale, kur lajmëruan ndjekësit e tyre, se i kishin dhënë fund fejesës së tyre.

E gjitha ndarja ishte shumë miqësore në sytë e publikut.

Por a ka një ribashkim të mundshëm në të ardhmen e tyre?

Materiali i mëposhtme ua zbulon të gjitha detajet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm