E bija e Michael Jackson debuton në muzikë

By

Paris Jackson ka ndjekur hapat e babait të saj të ndjerë Michael Jackson duke publikuar këngën e saj debutuese, shkruan Metro.co.uk.

22-vjeçarja publikoi këngën e saj të re “Let Down” të premten, përpara publikimit të albumit të saj solo Wilted më 13 nëntor.

Paris shkroi në Twitter: ‘Sapo e kuptova që nuk jam shumë prezente këtu. ‘Kam një këngë dhe një video muzikore që del më 30 tetor nëse dikush nga ju interesohet”.

Ajo gjithashtu u lidh me video live në Instagram për të festuar publikimin e këngës së saj të re dhe videoklipit dhe disa yje e uruan atë për këngën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm