Harrojeni Luanën, dikur këndonte edhe Marina!

By

Kur Luana Vjollca mori vendimin që të merrej me muzikë, i habiti të gjithë!

Megjithatë, moderatorja e njohur ka sqaruar se nuk ka arsye për tu çuditur sepse ajo kishte kënduar që fëmijë dhe kishte marrë pjesë nëpër festivale.

Mirëpo, ka edhe një gjë që s’e paskemi ditur për motrat Vjollca.

Përveç Luanës, edhe Marina ishte këngëtare dhe kishte qenë pjesë e skenës në një festival fëmijësh.

Këtë na e zbuloi Luana në një fotografi ku e uron Marinen për ditëlindjen e saj dhe madje edhe kujton pak nga teksti i këngës së të dyja motrave. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm