Çka do të mund të ndiqni sonte në PRIVE?! (VIDEO)

By

Prive vjen sonte me terminin e rregullt nga ora 19:00 në ekranin e Klan Kosova.

Kjo puntatë nis me reperin Lumi B i cili rrëfehet për karrierën, familjen, miqësinë dhe dashurinë ndaj muzikës rep.

Blendi Fevziu jashtë kornizave të emisionit ‘Opinion’.

Intervista më e shkurtër e Prives këtë herë është e rezervuar për aktoren dhe prezantuesen e njohur Jonida Vokshi.

Gold AG rrëfen të gjitha detajet të cilat e lidhin atë me reperin Getoar Selimi, kur dhe pse u prishën dyshja, çfarë ndodhi që ata të falin njëri tjetrin?!

Si po ecën jeta dhe karriera Silva Gunbardhit?!

Këto e shumë materiale të tjera sonte në Prive me fillim nga ora 19:00. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm