Hana Shehu i jep fund beqarisë: Ja si po duket

By

Sic kishte paralajmëruar Prive.al  muaj më parë, ish-prezantuesja Hana Shehu, e njohur për romancën e dikurshme me Getoar Selimin, po i jep fund beqarisë.

Në zemër të Prishtinës, bukuroshja sonte, me datë 11.11 po kurorëzon dashurinë me Shkumbin Nokën, pas një lidhje disa vjeçare.

Në një rreth mysafirësh ku nuk mungojnë as fytyra publike, Hana dhe Shkumbini në Sëiss Diamond kanë ftuar mbi 200 vetë.

Më poshtë disa pamje gjatë përgatitjeve në grim tek Sellma dhe me vello. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm