Këto janë ‘5 datat’ më të rëndësishme për Elita Rudin (VIDEO)

By

Mysafirja e radhës në rubrikën ‘5 datat’ të emisionit Prive, ishte prezantuesja shqiptare Elita Rudi.

Përmes minutave të rezervuar për të, ajo rrëfeu shumë gjëra rreth jetës dhe karrierës së saj.

Duke nisur nga prezantimi i parë në VideoFest e deri tek shtatzënia e dytë.

Të gjitha i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm