Hajde Urime: Ky këngëtar qenka bërë baba i binjakëve dhe sapo u zbulua

By

Ia arritën që të gjithën ta mbajnë tërësisht të fshehur nga publiku, pavarësisht se interesimi për ta është i jashtëzakonshëm.

Këngëtari i famshëm qenka bërë baba dhe kjo sapo u zbuluar.

Enrique Iglesias dhe teniserja Anna Kournikova, kanë bërë gjithçka për ta mbajtur shtatzëninë e tyre tërësisht sekrete.

Këngëtari dhe atletja kanë pritur në jetë binjakë – një vajzë dhe një djalë –  të shtunën në Majami të Floridas, raporton TMZ, transmeton Prive.

Emrat e tyre raportohet të jenë Nicholas dhe Lucy sipas burimeve të revistës afër çiftit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm