“Habibi” e Capital T, Anxhela Peristerit e Mandit ‘boom’ klikimesh në kohë rekord

By

“Habibi” mban titullin bashkëpunimi mes Capital T, Anxhela Peristerit dhe Mandi Nishtullës.

Kënga me super ritëm, një projekt tipik veror po pëlqehet me të madhe.

Brenda 10 ditëve publikimi, “Habibi” ka arritur të prekë shifrën e 10 milionë klikimeve në platformën Youtube.

Nëse nuk e keni dëgjuar akoma, të plotë e gjeni në vijim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm