Iu deshën pesë vite për rikthim por tash Dafina Rexhepi se ka plan të ndalet

By

I mungoi skenës muzikore për vite të tëra.

Pasi mori vëmendjen dhe suksesin shumë shpejt, Dafina Rexhepi u ‘zhduk’ për të mos u dukur më deri këtë vit kur u rikthye me këngën ‘Boi’.

lajmi vijon nën video

E tashmë duket se Dafina, e mbushur plot energji për të shkruar kapitull të ri në karrierë nuk e ka ndërmend të ndalet.

Këngëtarja tashmë ka gati projektin e ri muzikor të titulluar ‘Gimme ur love’.

Kjo këngë pritet të publikohet sonte në ora 18:00 në kanalin e ekipit që tashmë menaxhon Dafinën. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm