Kush është vajza misterioze që i ka rrëmbyer zemrën Shpat Dedës?! (Video)

By

Këngëtari Shpat Deda që në fillim mori vëmendjen e publikut. Kënga ‘Ëndërroj’ e cila fillimisht u paraqit në Top Fest e më pas u bë dhe me klip i hapi dyert e suksesit për artistin.

Por pas disa projekteve u zhduk nga skena për disa vite.

E gjitha kjo lidhet me Amerikën vendin ku ai zgjodhi për të bërë shkollë e pasi përfundoi atje u kthye sërish në Kosovë me shumë plane.

Deda ka menduar të realizoj edhe albumin e tretë por përtej muzikës ai mbetet i ngurrtë në përgjigje.

I pyetur për jetën private, Shpati tha që ka kohë që është në lidhje dhe ndihet mirë por duke mos dashur ta cek emrin e personit të zemrës.

Ai shtoi se për vete ka zgjedhur të bëhet fytyrë publike por nuk dëshiron që të përmend emra të tjerë pa dëshirën e tyre duke e lënë në mister emrin e personit që është në lidhje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm